Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma uygulaması Dünya Sağlık Örgütü onaylı bir takım jellerin diş minesine uygulanması ile doğal diş renginden biraz daha açık ve daha beyaz bir renk elde edilmesini sağlayan bir işlemdir. 

Şimdi Keşfet

Diş Eti Tedavisi

Diş eti hastalıkları, dişlerin etrafındaki dokuları etkileyen enfeksiyonlar ve rahatsızlıklardır. Diş eti hastalıkları genellikle diş plağı olarak bilinen bakteriyel bir birikimin neden olduğu inflamatuar bir tepki sonucunda ortaya çıkar. 

Şimdi Keşfet

Emax Kaplama Tedavisi

Emax diş, tamamen dayanıklı ve aynı zamanda estetik bakımdan oldukça etkili olan özel bir malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

Şimdi Keşfet

Gülüş Tasarımı

Günümüzde diş sağlığı kadar dişlerin görünümü de oldukça önemli bir hale gelmiştir. Farklı nedenlerden sebebiyle bozulan diş estetiği hem sağlık açısından hem de psikolojik olarak kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. 

Şimdi Keşfet

İmplant Tedavisi

İmplant, eksik dişlerin yerine konulan yapay bir diş köküdür. Bu işlem, çene kemiğine kolay bir operasyonla vida şeklinde yerleştirilir. 

Şimdi Keşfet

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, dişin içerisinde bulunan pulpa adı verilen yumuşak doku bölümünün iltihaplanması, enfeksiyonu veya hasar görmesi durumunda uygulanan bir diş tedavi yöntemidir. 

Şimdi Keşfet

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti, dişlerin ve çene yapısının düzeltilmesi ve hizalanmasıyla ilgilenen bir diş hekimliği uzmanlık alanıdır. Kelime olarak “düzgün dişler” anlamına gelen “ortho” (düzgün) ve “odonti” (diş) terimlerinin birleşiminden oluşmuştur.

Şimdi Keşfet

Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplama, dişlerin ön yüzeylerini kaplayarak estetik bir görünüm sağlayan bir diş tedavi yöntemidir. 

Şimdi Keşfet

Pedodonti

Pedodonti, 0-13 yaş grubu arasındaki çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı bir şekilde korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturabileceği sorunların giderilmesini sağlayan bir anabilim dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Şimdi Keşfet

Restoratif Diş Tedavisi

Restoratif diş tedavisi, çürük ya da çürük dışı nedenlerden dolayı meydana gelen dişte bulunan sert doku kayıplarını tamir ve tedavi edilmesi işlemidir. Hastanın estetik ve fonksiyon kaybını geri kazandıran bir diş tedavisi olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Şimdi Keşfet

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum kaplama, diş hekimliğinde estetik ve dayanıklı bir çözüm olarak kullanılan bir dental kaplama türüdür. Zirkonyum, güçlü bir seramik malzemedir ve dişlerin doğal rengine benzer bir görünüm sağlar.

Şimdi Keşfet

Ankara Ortodonti

Ortodontik tedavi, estetik kaygılar dışında, ağız sağlığı ve fonksiyonu açısından da önemlidir. Düzgün hizalanmış dişler, diş çürüğü ve dişeti hastalığı riskini azaltır, çiğneme fonksiyonunu iyileştirir ve konuşma sorunlarını giderir.

Şimdi Keşfet
Profesyonel yetenekler

Tecrübeli Ekibimiz

Özel Gönül Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

İletişime Geçmekten
Çekinmeyin